Головна » 2018 » Травень » 21 » Вже завтра -ЗНО!
19:19
Вже завтра -ЗНО!

Вже завтра, у вівторок, 22 травня 2018 року, в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО).

Одинадцятикласники школи, які обрали одним із трьох (чотирьох) предметів для проходження ЗНО математику, пройдуть випробування рівня власних знань предмета точних наук.

Випускників школи організовано супроводять до визначеного пункту тестування (ЗОШ № 33 м. Чернігова), зазначеного у запрошеннях-перепустках, що були попередньо, 27 квітня, розміщені на власних інформаційних сторінках учасників ЗНО.

Як знайти ЗОШ № 33?

Нагадуємо,що усі тести зовнішнього незалежного оцінювання розпочинатимуться об 11:00 годині. Допуск учасників зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО починається за 45 хвилин (о 10:15) та припиняється за 10 хвилин (о 10:50) до початку зовнішнього оцінювання.

У зв'язку з ремонтними роботами, які проводяться по непарній частині вулиці Рокосовського, доїхати до місця тестування буде можливо автобусом 10А, який курсує маршрутом тролейбуса № 10 або ж на маршрутному таксі № 26

Учасник зовнішнього оцінювання для допуску до пункту ЗНО обов’язково має пред’явити:

- сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
- документ, назва і номер якого зазначені у сертифікаті(паспорт, свідоцтво про народження);
- запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

За умови відсутності сертифіката чи документа, назва і номер якого зазначені у сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання не допускається до проходження зовнішнього оцінювання. Учасники зовнішнього оцінювання, які запізнилися, до пункту ЗНО теж не допускаються.

Учаснику ЗНО потрібні будуть ще 2-3 ручки з пастою насиченого чорного кольору (бажано гелеві). У пункті проведення ЗНО дозволено мати воду в прозорій пляшці без етикетки.

Також випускникам та їх батькам рекомендуємо ще раз переглянути Пам’ятку для учасників ЗНО-2018 на сайті центру оцінювання якості освіти

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, іноземних мов, математики та біології відбудеться не пізніше 15 червня 2018 року; оголошення результатів з історії України, географії, фізики та хімії триватиме до 21 червня 2018 року.

Усім учасникам ЗНО бажаємо не запізнюватися та успішно пройти тестування.

 

Категорія: Для випускників | Переглядів: 57 | Додав: cnschool27 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar