Головна » 2018 » Травень » 31 » Список майбутніх першокласників на 2018-2019 навчальні роки
17:03
Список майбутніх першокласників на 2018-2019 навчальні роки

Прізвище Ім'я Клас

Право на першочергове

зарахування*

1 Баглай Валерія 1-А +
2 Воронецький Данііл 1-А  
3 Гарбар Денис 1-А  
4 Гук Марія 1-А +
5 Гулін Максим 1-А  
6 Деркач Софія 1-А  
7 Лавриненко Ілля 1-А  
8 Маховик Максим 1-А  
9 Мороз  Софія 1-А  
10 Орлова Марія 1-А  
11 Охоня Артем 1-А  
12 Полегешко Анна 1-А  
13 Потій Марія 1-А  
14 Ракута Софія 1-А +
15 Румик Денис 1-А +
16 Савич Анна 1-А  
17 Сачівко Антон 1-А +
18 Семенець Анастасія 1-А  
19 Кобець  Поліна 1-Б +
20 Середа Вадим 1-А  
21 Ситенок Альона 1-А +
22 Сопельняк Захар 1-А  
23 Ступак Ярослав 1-А  
24 Субота Арсеній 1-А  
25 Тарнавський Андрій 1-А  
26 Трейтяк Софія 1-А +
27 Тулбу Софія 1-А +
28 Харченко Вероніка 1-А +
29 Федоренко Олександра 1-А +
30 Шевель Станіслав 1-А +
31 Апанасенко Данііл 1-Б +
32 Близнюк Олександр 1-Б  
33 Бреус Станіслав 1-Б  
34 Хіжазі Даниель 1-Б +
35 Грищенко Вікторія 1-Б +
36 Гулак Володимир 1-Б +
37 Гордієнко Єва 1-Б  
38 Донець Олексій 1-Б +
39 Дудко Іван 1-Б +
40 Зенковець Роман 1-Б +
41 Коваленко Андрій 1-Б  
42 Косминя Гліб 1-Б +
43 Кривопиша Ілля 1-Б +
44 Пономаренко Євгеній 1-Б +
45 Прокопчук Кирило 1-Б  
46 Сиводід Никита 1-Б +
47 Селіванов Олександр 1-Б +
48 Стеценко Арсеній 1-Б  
49 Ященко Даниил 1-Б  
50 Трухан Олексій 1-А +
51 Лаузенієкс Ілона 1-Б  
52 Мехед Кирило 1-Б  
53 Первій Кіра 1-Б  
54 Апанасенко Назар 1-А  
55 Діденко Роман 1-Б +
56 Жуковець Єлизавета 1-Б  
57 Летута Максим 1-Б  
58 Матюшенко Богдан 1-Б  
59 Швед Софія 1-Б +
60 Безкоровайний Андрій 1-Б  
61 Кошовий Ігор 1-Б +
62 Артюшенко Михайло 1-Б  

 

* згідно з ЗУ "Про освіту" решта учнів є претендентами на вільні місця в перших класах

 

Класи 1-А 1-Б
Загальна кількість місць 31 31
Кількість учнів не з мікрорайону 19 13
Вільні місця - -

 

Згідно з наказом № 130 від 31.05.2018 р.    зараховується до 1-А класу:

 

1 Баглай Валерія
2 Воронецький Данііл
3 Гарбар Денис
4 Гук Марія
5 Гулін Максим
6 Деркач Софія
7 Лавриненко Ілля
8 Маховик Максим
9 Мороз  Софія
10 Орлова Марія
11 Охоня Артем
12 Полегешко Анна
13 Потій Марія
14 Ракута Софія
15 Румик Денис
16 Савич Анна
17 Сачівко Антон
18 Семенець Анастасія
19 Апанасенко Назар
20 Середа Вадим
21 Ситенок Альона
22 Сопельняк Захар
23 Ступак Ярослав
24 Субота Арсеній
25 Тарнавський Андрій
26 Трейтяк Софія
27 Тулбу Софія
28 Харченко Вероніка
29 Федоренко Олександра
30 Шевель Станіслав
31 Трухан Олексій

 

зараховується до 1-Б класу:

1 Апанасенко Данііл
2 Близнюк Олександр
3 Бреус Станіслав
4 Хіжазі Даниель
5 Грищенко Вікторія
6 Гулак Володимир
7 Гордієнко Єва
8 Донець Олексій
9 Дудко Іван
10 Зенковець Роман
11 Коваленко Андрій
12 Косминя Гліб
13 Кривопиша Ілля
14 Пономаренко Євгеній
15 Прокопчук Кирило
16 Сиводід Никита
17 Селіванов Олександр
18 Стеценко Арсеній
19 Ященко Даниил
20 Кобець Поліна
21 Лаузенієкс Ілона
22 Мехед Кирило
23 Первій Кіра
24 Діденко Роман
25 Жуковець Єлизавета
26 Летута Максим
27 Матюшенко Богдан
28 Швед Софія
29 Безкоровайний Андрій
30 Кошовий Ігор
31 Артюшенко Михайло
Переглядів: 162 | Додав: vpoguljaj | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar