Головна » 2021 » Лютий » 12 » Історія одного 3-D принтера
18:43
Історія одного 3-D принтера

Чи то сонце в голову напекло, чи то вітром  у вуха надуло, що одного чудового дня, ні з того ні з сього, Школа №27 подумала: "От ніби в мене все є, але чогось не вистачає...". Думала вона, думала, та й не придумала, що ж її ще треба. Аж тут нізвідки, з'явився Чарівник  і запропонував:" Ось тобі незвичайна коробка, з різними детальками, а ти спробуй з них скласти, щось цікаве та корисне.

В процесі роботи ти, Школо, зрозумієш, чого ж тобі не вистачає". Школа №27 довго дивилась на ту чарівну коробку, довго вивчала різні інструкції, не спала вночі і уявляла, що ж вона може зробити з цією купою деталей.

Через декілька днів вирішила:" Все, починаю збирати деталі".

Збирала вона їх довго, а чому? То деталей не вистачало, то карантин нагрянув, то одне, то інше. Але через два тижні Школа №27 видихнула з полегшенням, і подивилася на своє творіння зачарованими очима. Адже сама не очікувала, що з купи  незрозумілих на перший погляд деталей, можна скласти таку чудову і нову для неї річ, як 3D - принтер.

Коли Школа вперше натискала на кнопку ввімкнення на своєму творінні, серце аж тьохкало, так переповнювало хвилювання. А він, 3D- принтер, очками заблимав, екранчиком замиготів, та не поворухнувся.

Школа дуже злякалась і не розуміла, що ж не так?

Знову безсонні ночі, знову перед очима інструкції, а творіння Школи не хотіло працювати так, як треба. Та все таки ранок вечора мудріший. Нарешті творіння Школи почало рухатися, можливо не досконало, та все ж працювало.  І Школа почала його виховувати, навчати. 3D-принтер, з миготливим поглядом, все дедалі ставав розумнішим та слухнянішим.

Здавалося, дякуючи за своє створення, 3D-принтер почав допомагати Школі: то номерки для ключів надрукує, то кейс для навушників, то брелок, то   підставку для збору  батарейок, то макет сердця людини...

І Школа, відчувши невпинну радість, зрозуміла, про що саме казав Чарівник. Дійсно, їй не вистачало саме цього дивовижного пристрою, який  може принести велику користь не тільки їй, а й іншими.

Школа №27 висловлює величезну подяку за матеріали, підтримку та консультацію організаторам конкурсу Артем КравченкоVictor Ordin по збиранню 3D-принтерів в школах Чернігова.

.У нас сила-силенна ідей, і ми неодмінно будемо їх втілювати!

 

Категорія: Цікаві уроки | Переглядів: 132 | Додав: cnschool27 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar